Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu0113005
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü34347324
Antalya Devlet Konservatuvarı124137128
Antalya Sağlık Yüksekokulu35712403700445
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu2602427960324
Diş Hekimliği Fakültesi2651751209211632797
Edebiyat Fakültesi1123203250297231972199
Eğitim Bilimleri Enstitüsü1011122627792
Eğitim Fakültesi1192228237284254922285
Elmalı Meslek Yüksekokulu27181719251107
Fen Bilimleri Enstitüsü781193195238157271588
Fen Fakültesi2007259261272268583123
Finike Meslek Yüksekokulu5179520597
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu43121915255
Güzel Sanatlar Enstitüsü45083121
Güzel Sanatlar Fakültesi2515146625019478
Hemşirelik Fakültesi734152203262230891667
Hukuk Fakültesi1262834524911299
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi790156191197126681526
İlahiyat Fakültesi73214145377223
İletişim Fakültesi1973355294014367
Korkuteli Meslek Yüksekokulu1161825521811239
Kumluca Meslek Yüksekokulu385912161089
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi7281930470
Manavgat Meslek Yüksekokulu341523282514138
Manavgat Turizm Fakültesi298945158113
Mühendislik Fakültesi19654013903823321263595
Rektörlük2465144836411498
Sağlık Bilimleri Enstitüsü1236785985923453
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu116171826140190
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu64294429224192
Sosyal Bilimler Enstitüsü31811913715712320872
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu147355055547346
Su Ürünleri Fakültesi6219388845112946
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu539129138159137311132
Tıp Fakültesi981111678865763517012857
Turizm Fakültesi4757811111510865950
Uygulamalı Bilimler Fakültesi123384062406308
Yabancı Diller Yüksekokulu22212023470
Ziraat Fakültesi2816224289356315864084
TOPLAM258634079413843093453103842877
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi