Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2017
2018
2019
2020
2021
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu5400009
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü105872031
Antalya Devlet Konservatuvarı183863038
Antalya Sağlık Yüksekokulu372280000400
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu22680000233
Diş Hekimliği Fakültesi556105135120571971
Edebiyat Fakültesi1591313268225129162540
Eğitim Bilimleri Enstitüsü3326281980113
Eğitim Fakültesi1680305283279183122740
Elmalı Meslek Yüksekokulu8228351770168
Fen Bilimleri Enstitüsü1102213141533431545
Fen Fakültesi2529278277228164273502
Finike Meslek Yüksekokulu745228120120
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu191916812074
Güzel Sanatlar Enstitüsü65130015
Güzel Sanatlar Fakültesi357766164180575
Hemşirelik Fakültesi1088283299339197162219
Hukuk Fakültesi194546642263384
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi11762001371466451727
İlahiyat Fakültesi139474247351310
İletişim Fakültesi301334835150431
Korkuteli Meslek Yüksekokulu137522017101237
Kumluca Meslek Yüksekokulu5112162340105
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi18203361625197
Manavgat Meslek Yüksekokulu60303737101174
Manavgat Turizm Fakültesi53462030412191
Mühendislik Fakültesi2786413386297178324089
Prof.Dr.Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü0000000
Rektörlük360746342231561
Sağlık Bilimleri Enstitüsü2841107882372591
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu170363337201296
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu166366027280316
Sosyal Bilimler Enstitüsü56516012654358946
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu21257641940355
Su Ürünleri Fakültesi769815745376992
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu8041611467584101279
Tıp Fakültesi122796544854112231414064
Turizm Fakültesi67311510610972211094
Uygulamalı Bilimler Fakültesi200684751394407
Yabancı Diller Yüksekokulu22202372072
Ziraat Fakültesi3351386367224150134488
TOPLAM34504455540283281201420248582
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2021
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi