Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2017
2018
2019
2020
2021
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu54000110
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü105872132
Antalya Devlet Konservatuvarı183863240
Antalya Sağlık Yüksekokulu35060000356
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu13860000143
Diş Hekimliği Fakültesi55910614113074251033
Edebiyat Fakültesi1592318268232139672614
Eğitim Bilimleri Enstitüsü33272820162125
Eğitim Fakültesi1686306288289222532843
Elmalı Meslek Yüksekokulu8228351773171
Fen Bilimleri Enstitüsü10842121405448271564
Fen Fakültesi2532278283236171953593
Finike Meslek Yüksekokulu745228124124
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu19191677977
Güzel Sanatlar Enstitüsü65130015
Güzel Sanatlar Fakültesi353776272228593
Hemşirelik Fakültesi10832853003542021012323
Hukuk Fakültesi1945366443017403
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi118120013715269301768
İlahiyat Fakültesi1384741484011324
İletişim Fakültesi301324837235445
Korkuteli Meslek Yüksekokulu137522017115241
Kumluca Meslek Yüksekokulu4711152343102
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi182033616625221
Manavgat Meslek Yüksekokulu613037441212195
Manavgat Turizm Fakültesi614922524713244
Mühendislik Fakültesi2791415385308188874172
Prof.Dr.Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü0000000
Rektörlük3777564402719601
Sağlık Bilimleri Enstitüsü29211284874514632
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu1433033382316282
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu166386128296327
Sosyal Bilimler Enstitüsü563161129574224973
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu21257652053361
Su Ürünleri Fakültesi76981574742131007
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu8111621507794391332
Tıp Fakültesi123406705074552859614350
Turizm Fakültesi67411510610977371116
Uygulamalı Bilimler Fakültesi2016847524516427
Yabancı Diller Yüksekokulu22202372073
Ziraat Fakültesi3354391377237166724595
TOPLAM34464456640933466228995449831
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2021
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi