Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2014
2015
2016
2017
2018
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu0011305
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü03523316
Antalya Devlet Konservatuvarı102413424
Antalya Sağlık Yüksekokulu349101240370447
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu23358272792355
Diş Hekimliği Fakültesi1571061741227351680
Edebiyat Fakültesi9841472052442851482011
Eğitim Bilimleri Enstitüsü1101312261678
Eğitim Fakültesi9212102242262681542002
Elmalı Meslek Yüksekokulu184131418774
Fen Bilimleri Enstitüsü6151821952042441021542
Fen Fakültesi18062052592582541452926
Finike Meslek Yüksekokulu421071041486
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu22312191452
Güzel Sanatlar Enstitüsü31507420
Güzel Sanatlar Fakültesi2202850466017420
Hemşirelik Fakültesi5911401561912271021406
Hukuk Fakültesi1032130334929264
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi677103156189183711379
İlahiyat Fakültesi422921414321196
İletişim Fakültesi1822236562516336
Korkuteli Meslek Yüksekokulu89201825424198
Kumluca Meslek Yüksekokulu2711510131076
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi4227161143
Manavgat Meslek Yüksekokulu2031118221386
Manavgat Turizm Fakültesi2001836873
Mühendislik Fakültesi16613044013883612183333
Rektörlük1964851447951468
Sağlık Bilimleri Enstitüsü883667799426389
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu89261719231175
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu471429432917180
Sosyal Bilimler Enstitüsü2279311913716081816
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu1351836586420329
Su Ürünleri Fakültesi5536894888129911
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu4685112913315168997
Tıp Fakültesi84591190114084351116112302
Turizm Fakültesi392897711110986861
Uygulamalı Bilimler Fakültesi852438386117262
Yabancı Diller Yüksekokulu1752120650
Ziraat Fakültesi25351872162652961613660
TOPLAM220573473404340323996190039512
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi