Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu0113005
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü35244018
Antalya Devlet Konservatuvarı124134125
Antalya Sağlık Yüksekokulu35912403700447
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu2602427960324
Diş Hekimliği Fakültesi261175120881019751
Edebiyat Fakültesi1126203245295215222104
Eğitim Bilimleri Enstitüsü1011122627186
Eğitim Fakültesi1177226233281236162166
Elmalı Meslek Yüksekokulu27181719250106
Fen Bilimleri Enstitüsü79819620424515641600
Fen Fakültesi2009259260271267253089
Finike Meslek Yüksekokulu5179520092
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu43121915053
Güzel Sanatlar Enstitüsü45073019
Güzel Sanatlar Fakültesi2505046624813468
Hemşirelik Fakültesi735158201260180111542
Hukuk Fakültesi124303450400277
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi776156192191117101440
İlahiyat Fakültesi71214145341212
İletişim Fakültesi197335529344351
Korkuteli Meslek Yüksekokulu113192648191226
Kumluca Meslek Yüksekokulu38591318083
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi7271825160
Manavgat Meslek Yüksekokulu24131825220101
Manavgat Turizm Fakültesi20293811181
Mühendislik Fakültesi1964399385374294163430
Rektörlük245514483642488
Sağlık Bilimleri Enstitüsü123678498524426
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu114171826140188
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu61294329213186
Sosyal Bilimler Enstitüsü3181191371591093844
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu147355256471336
Su Ürünleri Fakültesi622938883424930
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu53612913816013161099
Tıp Fakültesi979411638665423051312680
Turizm Fakültesi475771111159910884
Uygulamalı Bilimler Fakültesi123383862391299
Yabancı Diller Yüksekokulu22212019164
Ziraat Fakültesi2815224291353295233999
TOPLAM25802407441054237314420341562
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi