Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2014
2015
2016
2017
2018
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu0011305
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü03523316
Antalya Devlet Konservatuvarı102413020
Antalya Sağlık Yüksekokulu349101240370447
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu23358272792355
Diş Hekimliği Fakültesi1571061731227137662
Edebiyat Fakültesi9831462062442771071962
Eğitim Bilimleri Enstitüsü1101314301583
Eğitim Fakültesi9062122182252591071926
Elmalı Meslek Yüksekokulu184141418270
Fen Bilimleri Enstitüsü644186198204243881560
Fen Fakültesi18052052582582531192897
Finike Meslek Yüksekokulu4210793978
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu22312191351
Güzel Sanatlar Enstitüsü31507420
Güzel Sanatlar Fakültesi2202850455915416
Hemşirelik Fakültesi587140154187214601341
Hukuk Fakültesi1032130334927262
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi676103154188179521350
İlahiyat Fakültesi422921414313189
İletişim Fakültesi1792136572714333
Korkuteli Meslek Yüksekokulu89201825424198
Kumluca Meslek Yüksekokulu2711510131076
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi422716840
Manavgat Meslek Yüksekokulu213111821578
Manavgat Turizm Fakültesi2001834770
Mühendislik Fakültesi16313003933803501643215
Rektörlük1964751448038455
Sağlık Bilimleri Enstitüsü883667789523385
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu89261719231175
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu481429432913176
Sosyal Bilimler Enstitüsü2319311813715771806
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu1341835586418325
Su Ürünleri Fakültesi5536894888122904
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu4685212913314255977
Tıp Fakültesi84551183113582948813212221
Turizm Fakültesi388907611110958829
Uygulamalı Bilimler Fakültesi852438386116261
Yabancı Diller Yüksekokulu1652120145
Ziraat Fakültesi2499182214263293993550
TOPLAM219923462401740023913142338811
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi