Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu2340009
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü73577028
Antalya Devlet Konservatuvarı171386237
Antalya Sağlık Yüksekokulu3463128000405
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu248279000283
Diş Hekimliği Fakültesi43711910313410926926
Edebiyat Fakültesi1355259314268213542462
Eğitim Bilimleri Enstitüsü21122628196111
Eğitim Fakültesi1439242300277257882601
Elmalı Meslek Yüksekokulu54282834175165
Fen Bilimleri Enstitüsü94618423116251181590
Fen Fakültesi2267264278272213783371
Finike Meslek Yüksekokulu631052263108
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu71219168769
Güzel Sanatlar Enstitüsü70513016
Güzel Sanatlar Fakültesi3084572625513554
Hemşirelik Fakültesi895214281300326782091
Hukuk Fakültesi1593354624010357
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi981193201134141281675
İlahiyat Fakültesi974047424723296
İletişim Fakültesi238583447336415
Korkuteli Meslek Yüksekokulu134255319155249
Kumluca Meslek Yüksekokulu4291216243105
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi9619305921143
Manavgat Meslek Yüksekokulu39223032355162
Manavgat Turizm Fakültesi431046212815162
Mühendislik Fakültesi2376388399365273883889
Rektörlük317397660418540
Sağlık Bilimleri Enstitüsü19390107777718560
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu135183533346260
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu1054429352618257
Sosyal Bilimler Enstitüsü4291381601265422926
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu164495562191348
Su Ürünleri Fakültesi6828981564327977
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu66313615414664411203
Tıp Fakültesi112649576494573686313754
Turizm Fakültesi564111115106108501051
Uygulamalı Bilimler Fakültesi1614463444816375
Yabancı Diller Yüksekokulu23120235070
Ziraat Fakültesi3056304391366221844418
TOPLAM30281424645263937308292947001
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi