Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu2340009
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü73476026
Antalya Devlet Konservatuvarı161373030
Antalya Sağlık Yüksekokulu3563231000419
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu248279000283
Diş Hekimliği Fakültesi442119102120762858
Edebiyat Fakültesi1323257307255196152351
Eğitim Bilimleri Enstitüsü2112262711096
Eğitim Fakültesi1433242297274239172500
Elmalı Meslek Yüksekokulu54282832172160
Fen Bilimleri Enstitüsü9561842311584161574
Fen Fakültesi2266264278271204163298
Finike Meslek Yüksekokulu631052260105
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu71219168264
Güzel Sanatlar Enstitüsü70511014
Güzel Sanatlar Fakültesi308457156540533
Hemşirelik Fakültesi89521327928126891943
Hukuk Fakültesi158345359353340
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi979193201132131141647
İlahiyat Fakültesi95394439390255
İletişim Fakültesi235583243281396
Korkuteli Meslek Yüksekokulu134255219150244
Kumluca Meslek Yüksekokulu4291216240102
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi8719305915137
Manavgat Meslek Yüksekokulu41233032323160
Manavgat Turizm Fakültesi43104621242144
Mühendislik Fakültesi2380390394361256303808
Rektörlük308397659404525
Sağlık Bilimleri Enstitüsü1928910777623528
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu137182827250234
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu108442934263244
Sosyal Bilimler Enstitüsü430138160124442896
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu166495559190346
Su Ürünleri Fakültesi682888254413948
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu6621371531455581157
Tıp Fakültesi112059476264302891413508
Turizm Fakültesi56311111410410951004
Uygulamalı Bilimler Fakültesi161436444403353
Yabancı Diller Yüksekokulu23120235070
Ziraat Fakültesi3058307389351204204326
TOPLAM30200423944693797272219745622
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi