Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu2340009
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü73587231
Antalya Devlet Konservatuvarı171386338
Antalya Sağlık Yüksekokulu3463128000405
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu248279000283
Diş Hekimliği Fakültesi43811910513411335942
Edebiyat Fakültesi1356257315270216862499
Eğitim Bilimleri Enstitüsü21122628198113
Eğitim Fakültesi14382422992782601252640
Elmalı Meslek Yüksekokulu54282835177168
Fen Bilimleri Enstitüsü93717822615551261571
Fen Fakültesi22662652772722161253421
Finike Meslek Yüksekokulu631052267112
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu71219168769
Güzel Sanatlar Enstitüsü70513016
Güzel Sanatlar Fakültesi3084576626314567
Hemşirelik Fakültesi8902142832993401532176
Hukuk Fakültesi1593354634013361
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi983193201136138411690
İlahiyat Fakültesi974047424825299
İletişim Fakültesi238583447349419
Korkuteli Meslek Yüksekokulu135255319157253
Kumluca Meslek Yüksekokulu4291216234105
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi11720335927157
Manavgat Meslek Yüksekokulu39223037359171
Manavgat Turizm Fakültesi431046212818165
Mühendislik Fakültesi23723853993662761053904
Prof.Dr.Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü0000000
Rektörlük3194074634215552
Sağlık Bilimleri Enstitüsü19290107777831573
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu135183533348262
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu1145034432618284
Sosyal Bilimler Enstitüsü4291381601265428938
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu164495762193352
Su Ürünleri Fakültesi6818981564330980
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu64813315514666471194
Tıp Fakültesi1127295765045937510113812
Turizm Fakültesi563111115106109631070
Uygulamalı Bilimler Fakültesi1614363444930388
Yabancı Diller Yüksekokulu22120235069
Ziraat Fakültesi30573043913662241174455
TOPLAM302704240453639593135133947497
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi