Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu0113005
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü35345020
Antalya Devlet Konservatuvarı124134125
Antalya Sağlık Yüksekokulu35712403700445
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu2602427960324
Diş Hekimliği Fakültesi2611761208810116759
Edebiyat Fakültesi1126203245294221542142
Eğitim Bilimleri Enstitüsü1011122627388
Eğitim Fakültesi1185227233284241432211
Elmalı Meslek Yüksekokulu27181719250106
Fen Bilimleri Enstitüsü784193195239165171590
Fen Fakültesi2009259260272269353102
Finike Meslek Yüksekokulu5179520193
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu43121915053
Güzel Sanatlar Enstitüsü45073120
Güzel Sanatlar Fakültesi2505046624813468
Hemşirelik Fakültesi733153203261206291582
Hukuk Fakültesi125303450431282
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi776156192195124271468
İlahiyat Fakültesi71214145343214
İletişim Fakültesi197335529365354
Korkuteli Meslek Yüksekokulu113192648194229
Kumluca Meslek Yüksekokulu38591217081
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi7271825362
Manavgat Meslek Yüksekokulu34152328256130
Manavgat Turizm Fakültesi298940135103
Mühendislik Fakültesi1954398382371300343436
Rektörlük247514483659498
Sağlık Bilimleri Enstitüsü123678598576434
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu114171826140188
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu62294329214188
Sosyal Bilimler Enstitüsü3171191371591229861
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu147355258512343
Su Ürünleri Fakültesi622938883425930
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu537129138160136151114
Tıp Fakültesi979111648785573252312734
Turizm Fakültesi4757711111510019894
Uygulamalı Bilimler Fakültesi123384062394304
Yabancı Diller Yüksekokulu22212023369
Ziraat Fakültesi2812224289352300404015
TOPLAM25798407641134256327343541949
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi