Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu0113005
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü35244018
Antalya Devlet Konservatuvarı124134024
Antalya Sağlık Yüksekokulu35912403700447
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu2832427960347
Diş Hekimliği Fakültesi26317412083860725
Edebiyat Fakültesi113420424829119182074
Eğitim Bilimleri Enstitüsü1011122624082
Eğitim Fakültesi114522523527221932097
Elmalı Meslek Yüksekokulu27181719260106
Fen Bilimleri Enstitüsü79819620424514321585
Fen Fakültesi200926025926926493068
Finike Meslek Yüksekokulu5179420091
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu43121914052
Güzel Sanatlar Enstitüsü45073019
Güzel Sanatlar Fakültesi249504662301437
Hemşirelik Fakültesi73515819725116521505
Hukuk Fakültesi124303450390276
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi78115519219111031431
İlahiyat Fakültesi71214045330209
İletişim Fakültesi199345528231339
Korkuteli Meslek Yüksekokulu109182647190218
Kumluca Meslek Yüksekokulu38591318083
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi7271825160
Manavgat Meslek Yüksekokulu2413182317094
Manavgat Turizm Fakültesi2028368074
Mühendislik Fakültesi196339938637028283406
Rektörlük245514478601478
Sağlık Bilimleri Enstitüsü122678397351403
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu11517182420176
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu61294329193184
Sosyal Bilimler Enstitüsü3181191371591010833
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu147355256421331
Su Ürünleri Fakültesi621948880412925
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu53212813415411421063
Tıp Fakültesi97601160861535250212566
Turizm Fakültesi47477111113980871
Uygulamalı Bilimler Fakültesi122383860320288
Yabancı Diller Yüksekokulu2221207051
Ziraat Fakültesi277622228834026353891
TOPLAM2572540694090415628245440916
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi