Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu0113005
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü34347324
Antalya Devlet Konservatuvarı124137128
Antalya Sağlık Yüksekokulu3568323100427
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu2602427960324
Diş Hekimliği Fakültesi2651741209211547811
Edebiyat Fakültesi11182042502982411442254
Eğitim Bilimleri Enstitüsü1011122627994
Eğitim Fakültesi11952292452962681582388
Elmalı Meslek Yüksekokulu27181719259115
Fen Bilimleri Enstitüsü774192194238157321584
Fen Fakültesi20202602632772691423230
Finike Meslek Yüksekokulu5179520395
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu43121916660
Güzel Sanatlar Enstitüsü45083121
Güzel Sanatlar Fakültesi2515146625019478
Hemşirelik Fakültesi7361522032652421291724
Hukuk Fakültesi1282834525320313
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi810157190197128881568
İlahiyat Fakültesi722141453611225
İletişim Fakültesi1973355304014368
Korkuteli Meslek Yüksekokulu1161825521811239
Kumluca Meslek Yüksekokulu385912161796
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi72819283195
Manavgat Meslek Yüksekokulu341522282926153
Manavgat Turizm Fakültesi298945168114
Mühendislik Fakültesi19654003893853321643634
Rektörlük2475039755917486
Sağlık Bilimleri Enstitüsü1236785986131462
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu117171826185200
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu64294429227195
Sosyal Bilimler Enstitüsü31811913715712326878
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu147355055568349
Su Ürünleri Fakültesi6219388835214949
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu539130138159139341138
Tıp Fakültesi9819117289959537615613016
Turizm Fakültesi4697711011210191956
Uygulamalı Bilimler Fakültesi1253843644120331
Yabancı Diller Yüksekokulu22212023470
Ziraat Fakültesi28292242973743241264172
TOPLAM259074081415443533530162443652
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi