Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu2340009
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü73577028
Antalya Devlet Konservatuvarı161386236
Antalya Sağlık Yüksekokulu3463128000405
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu248279000283
Diş Hekimliği Fakültesi4411191011249514891
Edebiyat Fakültesi1330257310261209372403
Eğitim Bilimleri Enstitüsü21122628195110
Eğitim Fakültesi1437241299273244592551
Elmalı Meslek Yüksekokulu54282832173161
Fen Bilimleri Enstitüsü95518423116250121592
Fen Fakültesi2268264277271208463332
Finike Meslek Yüksekokulu631052261106
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu71219168668
Güzel Sanatlar Enstitüsü70513016
Güzel Sanatlar Fakültesi3084571625410549
Hemşirelik Fakültesi897212280292304352017
Hukuk Fakültesi159345362406352
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi978193201132132231656
İlahiyat Fakültesi984047414218286
İletişim Fakültesi236583243303401
Korkuteli Meslek Yüksekokulu134255219151245
Kumluca Meslek Yüksekokulu4291216253106
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi9619305921143
Manavgat Meslek Yüksekokulu39223032355162
Manavgat Turizm Fakültesi43104621289156
Mühendislik Fakültesi2383389399364268603861
Rektörlük308397559407527
Sağlık Bilimleri Enstitüsü19390107777513553
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu134183228271239
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu106442934256244
Sosyal Bilimler Enstitüsü4301381601255410915
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu164495562191348
Su Ürünleri Fakültesi6828882544117962
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu66213615414561171174
Tıp Fakültesi112639626384433384313685
Turizm Fakültesi564111114105107191017
Uygulamalı Bilimler Fakültesi1614463444710368
Yabancı Diller Yüksekokulu23120235070
Ziraat Fakültesi3055304389362211474366
TOPLAM30261424844953868294356346375
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi