Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu0113005
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü34346020
Antalya Devlet Konservatuvarı124137128
Antalya Sağlık Yüksekokulu35712403700445
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu2602427960324
Diş Hekimliği Fakültesi2621751219210720775
Edebiyat Fakültesi1134203249296234732188
Eğitim Bilimleri Enstitüsü1011122627691
Eğitim Fakültesi1186227233284244702243
Elmalı Meslek Yüksekokulu27181719250106
Fen Bilimleri Enstitüsü784193195238170251602
Fen Fakültesi2008259260273269483114
Finike Meslek Yüksekokulu5179520193
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu43121915053
Güzel Sanatlar Enstitüsü45073120
Güzel Sanatlar Fakültesi2505046624816471
Hemşirelik Fakültesi734152203262229751652
Hukuk Fakültesi126303653486298
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi785157192198127501507
İlahiyat Fakültesi71214145353215
İletişim Fakültesi1973355293610359
Korkuteli Meslek Yüksekokulu116182552178235
Kumluca Meslek Yüksekokulu38591217081
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi7281930470
Manavgat Meslek Yüksekokulu341523282513137
Manavgat Turizm Fakültesi298945158113
Mühendislik Fakültesi1963401390380313753520
Rektörlük2465144836511499
Sağlık Bilimleri Enstitüsü1236785985916446
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu114171826140188
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu63294329234191
Sosyal Bilimler Enstitüsü31811913715912312866
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu148355054523340
Su Ürünleri Fakültesi622938883519943
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu539129138159136241124
Tıp Fakültesi980611668845693434412809
Turizm Fakültesi4757711111510647928
Uygulamalı Bilimler Fakültesi123384062396306
Yabancı Diller Yüksekokulu22212023369
Ziraat Fakültesi2815224289356304704056
TOPLAM25853407841324300339775742515
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi