Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Adalet Meslek Yüksekokulu2340009
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü73476026
Antalya Devlet Konservatuvarı161371028
Antalya Sağlık Yüksekokulu3603231000423
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu248279000283
Diş Hekimliği Fakültesi43711998117630832
Edebiyat Fakültesi132925430625518092331
Eğitim Bilimleri Enstitüsü2112262711096
Eğitim Fakültesi143324229627422922474
Elmalı Meslek Yüksekokulu48201930150131
Fen Bilimleri Enstitüsü9631922401603901592
Fen Fakültesi226626427827118863271
Finike Meslek Yüksekokulu631052250104
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu71219168062
Güzel Sanatlar Enstitüsü70511014
Güzel Sanatlar Fakültesi308466955370514
Hemşirelik Fakültesi89921228227624831918
Hukuk Fakültesi158345357280328
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi97819420012912621626
İlahiyat Fakültesi94394437350248
İletişim Fakültesi230553041210376
Korkuteli Meslek Yüksekokulu134255219150244
Kumluca Meslek Yüksekokulu4391216230102
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi881829613127
Manavgat Meslek Yüksekokulu47222832320160
Manavgat Turizm Fakültesi37104516192128
Mühendislik Fakültesi237639039334421353718
Rektörlük309397659402524
Sağlık Bilimleri Enstitüsü1918810572570511
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu136182824150220
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu108442933231238
Sosyal Bilimler Enstitüsü430139160125410893
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu165495557110335
Su Ürünleri Fakültesi713888256360974
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu6621371551444221140
Tıp Fakültesi11191942618416257413426
Turizm Fakültesi5631111131041070996
Uygulamalı Bilimler Fakültesi162426445333348
Yabancı Diller Yüksekokulu24120235071
Ziraat Fakültesi306330838634217874282
TOPLAM3022242284446372424414945108
The En Fazla Yayın Üreten Birimlerin Toplam Yayın Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi