Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 150000015
Alanya İşletme Fakültesi330000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi2119576440663162959
Edebiyat Fakültesi6791851061191001861375
Eğitim Fakültesi225070967782845794930
Fen Fakültesi5673877560965002377021036
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu365190000384
Güzel Sanatlar Fakültesi158252216140235
Hemşirelik Fakültesi22410278213100456
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi160335438439476003495
İlahiyat Fakültesi6000006
İletişim Fakültesi3121744058
Kemer Denizcilik Fakültesi7156594800234
Manavgat Meslek Yüksekokulu425910434
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi1820141520289
Manavgat Turizm Fakültesi200047049
Mimarlık Fakültesi574542960274072474
Mühendislik Fakültesi11061153522562285353843721112
Rektörlük77000014
Sağlık Bilimleri Fakültesi1356366711088411464
Serik İşletme Fakültesi3368269781000665
Spor Bilimleri Fakültesi60403700101
Su Ürünleri Fakültesi10322381362203901665
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu29913237390228
Turizm Fakültesi3179919920432801147
Uygulamalı Bilimler Fakültesi333186248280280791406
Ziraat Fakültesi394924181012810423869787
TOPLAM405368916191001490114310111098873
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi