Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 150000015
Alanya İşletme Fakültesi330000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi211854643765102924
Edebiyat Fakültesi6251455885381771128
Eğitim Fakültesi22567086766706380010726
Fen Fakültesi5673877553165002366020947
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu365190000384
Güzel Sanatlar Fakültesi158252216140235
Hemşirelik Fakültesi224102782130356
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi160335438439476003495
İlahiyat Fakültesi6000006
İletişim Fakültesi3121744058
Kemer Denizcilik Fakültesi7156594800234
Manavgat Meslek Yüksekokulu425910434
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi1820141520289
Manavgat Turizm Fakültesi200047049
Mimarlık Fakültesi574542960274072474
Mühendislik Fakültesi1090315342253245035452220707
Rektörlük77000014
Sağlık Bilimleri Fakültesi135636569108101413
Serik İşletme Fakültesi3368269781000665
Spor Bilimleri Fakültesi60403700101
Su Ürünleri Fakültesi10322171362203901644
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu29913237390228
Turizm Fakültesi3179919920432801147
Uygulamalı Bilimler Fakültesi328183244269251431318
Ziraat Fakültesi394924181012803423869780
TOPLAM401748770188702077313984341102912
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi