Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 150000015
Alanya İşletme Fakültesi330000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi2119576440663162959
Edebiyat Fakültesi7962652662832812972188
Eğitim Fakültesi235580680199512577416955
Fen Fakültesi4520877564365002377414124058
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu365190000384
Güzel Sanatlar Fakültesi163252316152244
Hemşirelik Fakültesi22410278213183539
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi160335438439476053500
İlahiyat Fakültesi22458021
İletişim Fakültesi3121744058
Kemer Denizcilik Fakültesi7156594800234
Manavgat Meslek Yüksekokulu426911739
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi1820141520996
Manavgat Turizm Fakültesi200047049
Mimarlık Fakültesi574542960274072474
Mühendislik Fakültesi115991535225622985847273526270
Rektörlük77000014
Sağlık Bilimleri Fakültesi1356366711088411464
Serik İşletme Fakültesi3368269781000665
Spor Bilimleri Fakültesi604000064
Su Ürünleri Fakültesi14842402132282893022756
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu29913237390228
Turizm Fakültesi3179919920432801147
Uygulamalı Bilimler Fakültesi3512052973283251051611
Ziraat Fakültesi39492418101281042349110192
TOPLAM3961591161955015271179229242110716
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi