Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 114000015
Alanya İşletme Fakültesi330000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi205659526335172282
Edebiyat Fakültesi437183142598226929
Eğitim Fakültesi7901212688653672731510385
Fen Fakültesi4332123084456006376177220154
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu3125319000384
Güzel Sanatlar Fakültesi1173725221614231
Hemşirelik Fakültesi168561027820343
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi1476381442458385653207
İlahiyat Fakültesi2400006
İletişim Fakültesi1800130031
Kemer Denizcilik Fakültesi21505659480234
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi32410010
Manavgat Turizm Fakültesi1100002
Mimarlık Fakültesi275299542958801713
Mühendislik Fakültesi75053187153223022400206218988
Rektörlük07700014
Sağlık Bilimleri Fakültesi79265057100701219
Serik İşletme Fakültesi227636264540470
Spor Bilimleri Fakültesi491140370101
Su Ürünleri Fakültesi253779217136220391644
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu92091323739228
Turizm Fakültesi241759919120364873
Uygulamalı Bilimler Fakültesi18811315319017942865
Ziraat Fakültesi259913502437101262709114
TOPLAM289641057487341894221211445692881
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi