Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 114000015
Alanya İşletme Fakültesi330000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi205759516331102271
Edebiyat Fakültesi42417812650607845
Eğitim Fakültesi7901212688653669424610283
Fen Fakültesi43321230844557578845219917
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu3125319000384
Güzel Sanatlar Fakültesi11231231200178
Hemşirelik Fakültesi168561027820343
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi4239415929815401128
İlahiyat Fakültesi2400006
İletişim Fakültesi1800130031
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi32410010
Manavgat Turizm Fakültesi1100002
Mimarlık Fakültesi275299539958801710
Mühendislik Fakültesi7410318814683066233874218212
Rektörlük07700014
Sağlık Bilimleri Fakültesi79265057100701219
Serik İşletme Fakültesi227636264540470
Spor Bilimleri Fakültesi491140370101
Su Ürünleri Fakültesi26481943214357302231
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu9209132370189
Turizm Fakültesi34817224328310661158
Uygulamalı Bilimler Fakültesi15388118147795590
Ziraat Fakültesi259913502437101262009107
TOPLAM278611033986331949922439106889839
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi