Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2014
2015
2016
2017
2018
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 011400015
Alanya İşletme Fakültesi321000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi2241832605160302257
Edebiyat Fakültesi2301941781375056845
Eğitim Fakültesi487303121268861261709472
Fen Fakültesi1170245811047456513109713087
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu25656531900384
Güzel Sanatlar Fakültesi85273123120178
Hemşirelik Fakültesi138200210203275101036
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi317103741312761241025
İlahiyat Fakültesi2040006
İletişim Fakültesi2160013031
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi12241010
Manavgat Turizm Fakültesi1010002
Mimarlık Fakültesi5921629953995401662
Mühendislik Fakültesi51431984317314593037223217028
Rektörlük00770014
Sağlık Bilimleri Fakültesi512826114112117448
Serik İşletme Fakültesi168457257560398
Spor Bilimleri Fakültesi252480400133
Su Ürünleri Fakültesi217478194051431641795
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu01016893037182
Turizm Fakültesi205125167242236361011
Uygulamalı Bilimler Fakültesi117377410512246501
Ziraat Fakültesi143311661362243810123258825
TOPLAM1393713051103858691205311300479599
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi