Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 114000015
Alanya İşletme Fakültesi330000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi20566051603122260
Edebiyat Fakültesi42417813750601850
Eğitim Fakültesi7901212688653669428010317
Fen Fakültesi43341230844555378781019849
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu3125319000384
Güzel Sanatlar Fakültesi11231231200178
Hemşirelik Fakültesi168561027820343
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi4239415929815401128
İlahiyat Fakültesi2400006
İletişim Fakültesi1800130031
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi32410010
Manavgat Turizm Fakültesi1100002
Mimarlık Fakültesi275299539958801710
Mühendislik Fakültesi7396318714723044231072318132
Rektörlük07700014
Sağlık Bilimleri Fakültesi7926505797801190
Serik İşletme Fakültesi21372575600398
Spor Bilimleri Fakültesi49804000133
Su Ürünleri Fakültesi26481943314357302232
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu9209132370189
Turizm Fakültesi34117224328010001136
Uygulamalı Bilimler Fakültesi15375109131690537
Ziraat Fakültesi259913502438101260209090
TOPLAM278271040486361942522251101689559
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi