Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2017
2018
2019
2020
2021
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 150000015
Alanya İşletme Fakültesi330000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi21846741664393153310
Edebiyat Fakültesi1073272305353201222226
Eğitim Fakültesi321582010261376559439412425
Fen Fakültesi53645820652026574545346428370
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu38400000384
Güzel Sanatlar Fakültesi17922161400231
Hemşirelik Fakültesi1942722553570655
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi198538439648839503648
İlahiyat Fakültesi44580021
İletişim Fakültesi332113127086
Kemer Denizcilik Fakültesi1275948000234
Manavgat Meslek Yüksekokulu7591114349
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi431818272413143
Manavgat Turizm Fakültesi200470536585
Mimarlık Fakültesi113596027408502571
Mühendislik Fakültesi136092297235760733973196630275
Rektörlük1400017031
Sağlık Bilimleri Fakültesi19866711721890696
Serik İşletme Fakültesi5811291521698001111
Spor Bilimleri Fakültesi640000064
Su Ürünleri Fakültesi1879213260308330113001
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu12032373900228
Turizm Fakültesi416200214380101211
Uygulamalı Bilimler Fakültesi5703143394083281272086
Ziraat Fakültesi7429104273242820124312748
TOPLAM50818199271544817753184516894129291
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2021
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi