Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2016
2017
2018
2019
2020
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 150000015
Alanya İşletme Fakültesi330000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi2119576440663162959
Edebiyat Fakültesi8022652662852813382237
Eğitim Fakültesi23558068019951257546711681
Fen Fakültesi4617877564365292429414124236
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu365190000384
Güzel Sanatlar Fakültesi163252316152244
Hemşirelik Fakültesi18410272255357655
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi16033543843944323823549
İlahiyat Fakültesi22458021
İletişim Fakültesi3121744058
Kemer Denizcilik Fakültesi7156594800234
Manavgat Meslek Yüksekokulu426911739
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi211717152115106
Manavgat Turizm Fakültesi200047049
Mimarlık Fakültesi574542960274072474
Mühendislik Fakültesi116591538225622995850276126363
Rektörlük77000014
Sağlık Bilimleri Fakültesi1356366711088411464
Serik İşletme Fakültesi4351291191311480962
Spor Bilimleri Fakültesi604000064
Su Ürünleri Fakültesi14842572132282893022773
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu29913237390228
Turizm Fakültesi3179919921438001209
Uygulamalı Bilimler Fakültesi3512052973283251051611
Ziraat Fakültesi490724181012728423193812515
TOPLAM40798918019647152651782916039118758
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi