Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2015
2016
2017
2018
2019
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 114000015
Alanya İşletme Fakültesi330000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi205759516332112273
Edebiyat Fakültesi42417812650607845
Eğitim Fakültesi7901212688653672730010370
Fen Fakültesi43321230844560878845219950
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu3125319000384
Güzel Sanatlar Fakültesi11231231200178
Hemşirelik Fakültesi168561027820343
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi1446344381504331563062
İlahiyat Fakültesi2400006
İletişim Fakültesi1800130031
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi32410010
Manavgat Turizm Fakültesi1100002
Mimarlık Fakültesi275299542958801713
Mühendislik Fakültesi7461318714693059234176318280
Rektörlük07700014
Sağlık Bilimleri Fakültesi79265057100701219
Serik İşletme Fakültesi227636264540470
Spor Bilimleri Fakültesi491140370101
Su Ürünleri Fakültesi26481943214357302231
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu9209132370189
Turizm Fakültesi348172243283119181183
Uygulamalı Bilimler Fakültesi1598812115614142707
Ziraat Fakültesi259913502437101262009107
TOPLAM289411058888621974022728125092109
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi