Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Google Akademik Linklerinin Dağılımı
Fakülte/Birim
Geçmiş
2017
2018
2019
2020
2021
Toplam
Alanya Eğitim Fakültesi 150000015
Alanya İşletme Fakültesi330000033
Alanya Mühendislik Fakültesi130000013
Diş Hekimliği Fakültesi21766440663162893248
Edebiyat Fakültesi107327230535329922304
Eğitim Fakültesi3198819102613285930012301
Fen Fakültesi53645639652025264266338827703
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu38400000384
Güzel Sanatlar Fakültesi18823161520244
Hemşirelik Fakültesi1942722553570655
Hukuk Fakültesi5000005
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi195738439443238703554
İlahiyat Fakültesi44580021
İletişim Fakültesi3317440058
Kemer Denizcilik Fakültesi1275948000234
Manavgat Meslek Yüksekokulu669117039
Manavgat Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi41181822244127
Manavgat Turizm Fakültesi200470049
Mimarlık Fakültesi111696027408502552
Mühendislik Fakültesi1343322722311604932941727376
Rektörlük1400017031
Sağlık Bilimleri Fakültesi19866711721890696
Serik İşletme Fakültesi5811291521698001111
Spor Bilimleri Fakültesi640000064
Su Ürünleri Fakültesi179121322828930202823
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu12032373900228
Turizm Fakültesi416199214380001209
Uygulamalı Bilimler Fakültesi553307338395291161900
Ziraat Fakültesi737310127284232051012676
TOPLAM50287197041535317444177573716124261
The En Fazla Google Akademik Linki Olan Birimler chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2021
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi