Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Adalet Meslek Yüksekokulu00040,500040,5
Antalya Devlet Konservatuvarı47,333941,3339,6700041
Antalya Sağlık Yüksekokulu00000000
Uygulamalı Bilimler Fakültesi50,3342,640,8335,632,330041,22
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu00000000
Diş Hekimliği Fakültesi43,4340,3339,9334,2528,470032,33
Edebiyat Fakültesi55,5445,4342,2838,7130,330044,73
Eğitim Fakültesi53,4544,7144,2141,2932,880044,35
Elmalı Meslek Yüksekokulu0483240,7500040,71
Fen Bilimleri Enstitüsü000031,460031,46
Fen Fakültesi53,746,1943,6747,530,880047,31
Finike Meslek Yüksekokulu0042,536,3600037,13
Güzel Sanatlar Enstitüsü0000310031
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü000032,890032,89
Güzel Sanatlar Fakültesi49,547,3647,4545,3334,80045,9
Hemşirelik Fakültesi50,7545,643,795029,440038,85
Hukuk Fakültesi50,843,539,92030,470037,56
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi51,4145,9142,576332,50044,35
İlahiyat Fakültesi54,1445,5746,4341,229,40044,35
İletişim Fakültesi50,1145,1143,7543,528,20043,49
Korkuteli Meslek Yüksekokulu0415538,6900039,29
Kumluca Meslek Yüksekokulu00037,4700037,47
Manavgat Meslek Yüksekokulu0042,1738,1900038,91
Mühendislik Fakültesi49,9743,1542,833730,30042,64
Rektörlük003843,7900043,75
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu003736,6700036,71
Sağlık Bilimleri Enstitüsü000031,710031,71
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu05344,6741,0800042,13
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu00041,0200041,02
Sosyal Bilimler Enstitüsü000030,820030,82
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu0049,3341,5800041,97
Su Ürünleri Fakültesi52,14647,443350048,15
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu53,7546,6748,3346,4900047,26
Tıp Fakültesi53,545,6444,2641,2829,760040,21
Turizm Fakültesi49,844,6741,541,529,40043
Yabancı Diller Yüksekokulu0049,538,2600039,33
Ziraat Fakültesi53,984644,895330,450047,71
Eğitim Bilimleri Enstitüsü000028,50028,5
Manavgat Turizm Fakültesi4439,540,2000040,38
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi0040,4434,75260037,79
ORTALAMA52,7651,9343,3241,7830,210042,14
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi