Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Adalet Meslek Yüksekokulu00038,200038,2
Antalya Devlet Konservatuvarı46,67394739,9200041,68
Antalya Sağlık Yüksekokulu00000000
Uygulamalı Bilimler Fakültesi49,2542,2939,7332,7530,330039,61
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu00414300042,33
Diş Hekimliği Fakültesi40,540,537,2933,6728,880032,76
Edebiyat Fakültesi53,345,2641,5435,8829,430042,98
Eğitim Fakültesi51,3845,5743,074329,880042,58
Elmalı Meslek Yüksekokulu00039,8100039,78
Fen Bilimleri Enstitüsü000030,490030,49
Fen Fakültesi53,3245,242,342,529,40046,64
Finike Meslek Yüksekokulu004635,600036,75
Güzel Sanatlar Enstitüsü000031,750031,75
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü000031,130031,13
Güzel Sanatlar Fakültesi48,6743,1446,7147,7634,820044,69
Hemşirelik Fakültesi48,7549,542,0648,6328,360038,43
Hukuk Fakültesi49,649,3337,54029,110036,1
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi50,9647,4142,165029,570043,83
İlahiyat Fakültesi54,245,6743,6441,829,670043,76
İletişim Fakültesi4844,1742,842,2270042,85
Korkuteli Meslek Yüksekokulu004637,2100037,81
Kumluca Meslek Yüksekokulu004035,5800037,07
Manavgat Meslek Yüksekokulu0039,7539,1400039,23
Mühendislik Fakültesi50,6444,1741,84028,640042,09
Rektörlük0039,2542,22290041,79
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu00353600035,8
Sağlık Bilimleri Enstitüsü000029,940029,94
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu05142,839,700040,62
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu00040,4300040,33
Sosyal Bilimler Enstitüsü000029,910029,91
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu0045,2540,0200040,92
Su Ürünleri Fakültesi51,94544,8648410047,74
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu53,6745,6745,6145,2200045,47
Tıp Fakültesi52,744,5543,8238,6729,450039,66
Turizm Fakültesi50,2945,4439,939,5290042,58
Yabancı Diller Yüksekokulu0047,541,6400041,77
Ziraat Fakültesi52,1647,843,035129,710046,78
Eğitim Bilimleri Enstitüsü000026,50026,5
Manavgat Turizm Fakültesi42038,7000039
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi0038,7133,6700037,2
ORTALAMA52,0544,8645,9641,0329,60041,2
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi