Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Adalet Meslek Yüksekokulu00039,500039,5
Antalya Devlet Konservatuvarı47,674040,3338,8300040,48
Antalya Sağlık Yüksekokulu00000000
Uygulamalı Bilimler Fakültesi50,2543,2940,3835,531,330040,48
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu00000000
Diş Hekimliği Fakültesi41,540,9138,9333,25280032,31
Edebiyat Fakültesi53,549,0441,7837,7129,190044,13
Eğitim Fakültesi53,1744,2943,3940,2931,530043,19
Elmalı Meslek Yüksekokulu047040,4300040,42
Fen Bilimleri Enstitüsü000030,570030,57
Fen Fakültesi53,6946,1843,1246,529,290046,92
Finike Meslek Yüksekokulu0041,536,3600037,15
Güzel Sanatlar Enstitüsü000032,20032,2
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü000031,890031,89
Güzel Sanatlar Fakültesi49,6746,7146,348,53360046,09
Hemşirelik Fakültesi49,7547434928,520037,85
Hukuk Fakültesi49,7550,3338,57029,780036,56
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi51,3247,3942,0359,531,50043,81
İlahiyat Fakültesi55,246,1445,1340,3328,40043,44
İletişim Fakültesi50,1444,141,1742,5270042,97
Korkuteli Meslek Yüksekokulu0405438,1400038,71
Kumluca Meslek Yüksekokulu003837,2100037,27
Manavgat Meslek Yüksekokulu0042,1738,0700038,82
Mühendislik Fakültesi49,543,7442,163629,70042,04
Rektörlük003743,0200042,98
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu003635,600035,67
Sağlık Bilimleri Enstitüsü000030,740030,74
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu05243,6740,0800041,13
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu00040,1800040,18
Sosyal Bilimler Enstitüsü000030,130030,13
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu0048,3341,0600041,44
Su Ürünleri Fakültesi51,14546,3342340047,1
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu54,674646,4845,5400046,1
Tıp Fakültesi53,2244,7844,2640,7429,680040,53
Turizm Fakültesi49,546,4440,3642,3328,40042
Yabancı Diller Yüksekokulu0048,537,2600038,33
Ziraat Fakültesi53,0745,9544,045229,780047,23
Eğitim Bilimleri Enstitüsü000027,50027,5
Manavgat Turizm Fakültesi434139,2000039,67
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi0040,1334,6700038,64
ORTALAMA52,4645,3446,4941,2929,820041,75
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi