Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Adalet Meslek Yüksekokulu00041,500041,5
Antalya Devlet Konservatuvarı47,2391032,540,54000207,13
Antalya Sağlık Yüksekokulu00000000
Uygulamalı Bilimler Fakültesi51,3343,6742,236,6530,250090,68
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu00000000
Diş Hekimliği Fakültesi44,43288,8840,131028,5704,8700590,86
Edebiyat Fakültesi106,26177,9120,14287,3831,3300126,66
Eğitim Fakültesi53,7844,8798,54289,63340078,66
Elmalı Meslek Yüksekokulu0493341,0900041,09
Fen Bilimleri Enstitüsü0000145,9700145,97
Fen Fakültesi103,545,94120,6248,531,880089,08
Finike Meslek Yüksekokulu0043,5169,6000154,76
Güzel Sanatlar Enstitüsü000033,670033,67
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü000202133,8900395,18
Güzel Sanatlar Fakültesi378,5171,69317,6446,6335,800192,22
Hemşirelik Fakültesi52,5646,844,7947,8830,340040,3
Hukuk Fakültesi51,67326,5741014200131,26
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi105,3546,7943,39033,110063,25
İlahiyat Fakültesi55,1446,5747,67222,2729,50088,02
İletişim Fakültesi50,9265,2243,4444,542700145,87
Korkuteli Meslek Yüksekokulu042039,4800039,57
Kumluca Meslek Yüksekokulu004238,7100038,93
Manavgat Meslek Yüksekokulu0043,17154,38000137,7
Mühendislik Fakültesi50,6138,05149,893831,30092,02
Rektörlük003958,3400058,21
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu003837,6700037,71
Sağlık Bilimleri Enstitüsü000090,590090,59
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu05444199,32000161,97
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu5200134,88000133,6
Sosyal Bilimler Enstitüsü0000112,9400112,94
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu0050,3342,3400042,74
Su Ürünleri Fakültesi52,824748,3344360049,14
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu54,7547,6748,5144,39000115,23
Tıp Fakültesi54,15112,23141,8789,951020,1700709,11
Turizm Fakültesi50,945,67431031,7529,7100150,16
Yabancı Diller Yüksekokulu0048,33384000345,27
Ziraat Fakültesi95132,345,335431,330083,5
Eğitim Bilimleri Enstitüsü000028,80028,8
Manavgat Turizm Fakültesi4540,540,52021000273,76
Prof.Dr.Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü00000000
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi0041,4434,6270038,2
ORTALAMA71,43114,97101,41125,84734,0900333,87
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2021
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi