Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Adalet Meslek Yüksekokulu00041,500041,5
Antalya Devlet Konservatuvarı46,5394440,6700042
Antalya Sağlık Yüksekokulu00000000
Uygulamalı Bilimler Fakültesi51,3343,642,5336,633,330042,55
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu00000000
Diş Hekimliği Fakültesi44,4341,4340,133628,740032,54
Edebiyat Fakültesi56,4246,254339,7131,330045,53
Eğitim Fakültesi54,3344,8745,4741,7533,890045,09
Elmalı Meslek Yüksekokulu0493341,5200041,49
Fen Bilimleri Enstitüsü000032,370032,37
Fen Fakültesi54,5846,6344,9248,531,880048,3
Finike Meslek Yüksekokulu0043,537,3600038,13
Güzel Sanatlar Enstitüsü000033,670033,67
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü000033,890033,89
Güzel Sanatlar Fakültesi50,548,3648,4546,3335,80046,9
Hemşirelik Fakültesi51,7546,644,7948,530,440039,72
Hukuk Fakültesi51,843,641031,470038,56
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi52,0947,543,57032,610045
İlahiyat Fakültesi55,1446,5748,7141,2229,50045,16
İletişim Fakültesi50,945,7543,4444,529,20044,18
Korkuteli Meslek Yüksekokulu042039,6900039,77
Kumluca Meslek Yüksekokulu004238,4700038,69
Manavgat Meslek Yüksekokulu0043,1738,4100039,23
Mühendislik Fakültesi50,643,943,473831,210043,42
Rektörlük003944,7800044,74
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu003837,6700037,71
Sağlık Bilimleri Enstitüsü000032,30032,3
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu0544441,4100042,43
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu520042,1100042,27
Sosyal Bilimler Enstitüsü000031,890031,89
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu0050,3342,5800042,97
Su Ürünleri Fakültesi53,14748,444360049,15
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu54,7547,6749,3347,100047,99
Tıp Fakültesi54,3146,4744,7341,3730,270040,38
Turizm Fakültesi50,845,6742,542,529,710043,11
Yabancı Diller Yüksekokulu0050,539,3700040,43
Ziraat Fakültesi54,8846,45465431,330048,48
Eğitim Bilimleri Enstitüsü000029,50029,5
Manavgat Turizm Fakültesi040,541,2000041,08
Prof.Dr.Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Enstitüsü00000000
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi0041,4435,75270038,79
ORTALAMA53,5552,344,1642,5530,80042,76
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2021
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi