Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Personel Yaş İstatistiği
Fakülte/Birim
Prof.Dr.
Doç.Dr.
Dr.Öğr.Üyesi
Öğr.Gör.
Arş.Gör.
Uzman
Okutman
Ortalama
Adalet Meslek Yüksekokulu00039,200039,2
Antalya Devlet Konservatuvarı47,67404238,8300040,65
Antalya Sağlık Yüksekokulu00000000
Uygulamalı Bilimler Fakültesi50,2543,2940,3833,7531,330040,48
Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu00424400043,33
Diş Hekimliği Fakültesi41,541,538,434,6729,270033,25
Edebiyat Fakültesi54,1846,4342,4836,8830,190043,83
Eğitim Fakültesi52,3845,8543,574430,190043,18
Elmalı Meslek Yüksekokulu00040,4400040,43
Fen Bilimleri Enstitüsü000031,360031,36
Fen Fakültesi54,3246,4343,7143,529,670047,38
Finike Meslek Yüksekokulu00473600037,25
Güzel Sanatlar Enstitüsü0000320032
Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü000032,130032,13
Güzel Sanatlar Fakültesi49,674647,4549,435,820045,63
Hemşirelik Fakültesi49,7550,543,64929,290038,17
Hukuk Fakültesi49,7550,3338,57029,720036,54
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi51,548,0742,325130,250044,01
İlahiyat Fakültesi55,246,6745,3142,828,40044,07
İletişim Fakültesi50,1442,843,841,89270042,97
Korkuteli Meslek Yüksekokulu004737,9200038,59
Kumluca Meslek Yüksekokulu00036,5800037,85
Manavgat Meslek Yüksekokulu0042,1739,4200039,97
Mühendislik Fakültesi51,5344,4742,69029,480042,88
Rektörlük003943,08300042,66
Göynük Mutfak Sanatları Meslek Yüksekokulu00363700036,8
Sağlık Bilimleri Enstitüsü000031,120031,12
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu05243,840,700041,62
Serik Gülsün-Süleyman Süral Meslek Yüksekokulu00041,1400041,07
Sosyal Bilimler Enstitüsü000030,640030,64
Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu0046,2540,6200041,51
Su Ürünleri Fakültesi52,94645,8649420048,74
Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu54,6746,6746,3846,4300046,54
Tıp Fakültesi53,64544,6840,8630,270041,03
Turizm Fakültesi51,2946,4440,940,529,250043,09
Yabancı Diller Yüksekokulu0048,542,5400042,67
Ziraat Fakültesi53,0748,344,035229,880047,51
Eğitim Bilimleri Enstitüsü000027,180027,18
Manavgat Turizm Fakültesi43039000039,33
Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi0039,7134,6700038,2
ORTALAMA52,9245,5546,741,7830,320042,13
The Unvanlara Göre Akademik Personelin Yaş Ortalaması chart showing Ortalama series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi