Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi700104202025
Bitki & Hayvan Bilimi661152639417204
Biyoloji & Biyokimya42203910051099
Çevre/Ekoloji790259764764237
Çok Disiplinli620532207811136
Ekonomi & İşletme2300254771465127
Farmakoloji & Toksikoloji1100170002030
Fizik1902151002342
İmmunoloji3013101009
Kimya346154120050112
Klinik Tıp53012211426612315
Malzeme Bilimi941231010039
Matematik1400180001033
Mikrobiyoloji600130011021
Moleküler Biyoloji & Genetik73016531210146
Mühendislik1831091983711298467
Nörobilim & Davranış2000270000451
Psikiyatri0006000006
Psikoloji000213010016
Sanat & Beşeri Billimler6002326105768
Sosyal Bilimler, Genel880218110921721323509
Tarım Bilimleri208582305461479541
Temel Bilimler, Genel65027580060156
Uzay Bilim230223000030
Yerbilimi20014212002178
Diğer53051173692636255
TOPLAM1167284415495507017480903752
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi