Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi60024202016
Bitki & Hayvan Bilimi631143599417188
Biyoloji & Biyokimya3420339051084
Çevre/Ekoloji740254744764225
Çok Disiplinli510527185811116
Ekonomi & İşletme2300234671455123
Farmakoloji & Toksikoloji1100170002030
Fizik1702131002338
İmmunoloji3012101008
Kimya296150120050103
Klinik Tıp49011761125612262
Malzeme Bilimi741231010037
Matematik800160001025
Mikrobiyoloji500120011019
Moleküler Biyoloji & Genetik69015831210135
Mühendislik167109182351487423
Nörobilim & Davranış1700190000339
Psikiyatri0003000003
Psikoloji000113010015
Sanat & Beşeri Billimler6001522104654
Sosyal Bilimler, Genel75021399721661121432
Tarım Bilimleri189581945351489485
Temel Bilimler, Genel59026670060140
Uzay Bilim160223000023
Yerbilimi19013912002174
Diğer4406862592336202
TOPLAM1041284512955066715676853299
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi