Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi600104202024
Bitki & Hayvan Bilimi651152639417203
Biyoloji & Biyokimya37203510051090
Çevre/Ekoloji770257744764231
Çok Disiplinli580531206811130
Ekonomi & İşletme2300254771455126
Farmakoloji & Toksikoloji1100170002030
Fizik1902141002341
İmmunoloji3013101009
Kimya316154120050109
Klinik Tıp52012061426612299
Malzeme Bilimi941231010039
Matematik1200180001031
Mikrobiyoloji600120011020
Moleküler Biyoloji & Genetik72016431210144
Mühendislik1821091913711188457
Nörobilim & Davranış1900270000450
Psikiyatri0005000005
Psikoloji000213010016
Sanat & Beşeri Billimler6002125104764
Sosyal Bilimler, Genel850216510121721323482
Tarım Bilimleri207582255361479534
Temel Bilimler, Genel63027370060151
Uzay Bilim220223000029
Yerbilimi19014012002175
Diğer48051042892636229
TOPLAM1132284414765296917377903618
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi