Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi700114202026
Bitki & Hayvan Bilimi6911536711417214
Biyoloji & Biyokimya422040100510100
Çevre/Ekoloji820261774774244
Çok Disiplinli650533237812144
Ekonomi & İşletme2500254771465129
Farmakoloji & Toksikoloji1100180002031
Fizik1902151002342
İmmunoloji3013101009
Kimya346157120050115
Klinik Tıp54012281426712324
Malzeme Bilimi941231010039
Matematik1400200001035
Mikrobiyoloji600150011023
Moleküler Biyoloji & Genetik73016731210148
Mühendislik191109206371121010486
Nörobilim & Davranış2300330002462
Psikiyatri0007001008
Psikoloji100213020018
Sanat & Beşeri Billimler8002626115774
Sosyal Bilimler, Genel960218711122761526535
Tarım Bilimleri210582465571879565
Temel Bilimler, Genel69027790060163
Uzay Bilim230223000030
Yerbilimi20014315002182
Diğer55051234092636267
TOPLAM1209284416215697418587963913
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi