Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1200134202033
Bitki & Hayvan Bilimi7011547811417227
Biyoloji & Biyokimya422050190510119
Çevre/Ekoloji870264774974254
Çok Disiplinli690535237934155
Ekonomi & İşletme2500254971566133
Farmakoloji & Toksikoloji1100180002233
Fizik2102161002345
İmmunoloji3013101009
Kimya346157120050115
Klinik Tıp56012431527712343
Malzeme Bilimi941231010039
Matematik1800230002043
Mikrobiyoloji600180011026
Moleküler Biyoloji & Genetik74016831210150
Mühendislik200109223381121010513
Nörobilim & Davranış2300350002464
Psikiyatri000100010011
Psikoloji200213030020
Sanat & Beşeri Billimler8002627115775
Sosyal Bilimler, Genel1050219212524871526576
Tarım Bilimleri219482646081879597
Temel Bilimler, Genel73028390060173
Uzay Bilim240225000033
Yerbilimi20014515002184
Diğer600613941112639295
TOPLAM12712745173161679202901044165
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2021
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi