Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi60084202022
Bitki & Hayvan Bilimi651152639417203
Biyoloji & Biyokimya37203410051089
Çevre/Ekoloji780255744764230
Çok Disiplinli550530205811125
Ekonomi & İşletme2300234771455124
Farmakoloji & Toksikoloji1100170002030
Fizik1802131002339
İmmunoloji3013101009
Kimya296155120050108
Klinik Tıp47011921226612278
Malzeme Bilimi941231010039
Matematik1100180001030
Mikrobiyoloji500120011019
Moleküler Biyoloji & Genetik72016031210140
Mühendislik1781091903711187451
Nörobilim & Davranış1900260000449
Psikiyatri0004000004
Psikoloji000213010016
Sanat & Beşeri Billimler6001825104761
Sosyal Bilimler, Genel820215610021691323466
Tarım Bilimleri206582205361479528
Temel Bilimler, Genel62027070060147
Uzay Bilim190223000026
Yerbilimi19014012002175
Diğer4705982892536221
TOPLAM1107284414215266816977893529
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi