Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi50014201013
Bitki & Hayvan Bilimi611142599417185
Biyoloji & Biyokimya3320309051080
Çevre/Ekoloji700247734764213
Çok Disiplinli480326185701108
Ekonomi & İşletme2200213171445104
Farmakoloji & Toksikoloji1000160001027
Fizik1502111002334
İmmunoloji3012101008
Kimya296152120050105
Klinik Tıp48011631125611247
Malzeme Bilimi841235010042
Matematik700130001021
Mikrobiyoloji600120001019
Moleküler Biyoloji & Genetik68015631210132
Mühendislik163109169341486404
Nörobilim & Davranış1400160000131
Psikiyatri0003000003
Psikoloji000113010015
Sanat & Beşeri Billimler5001522103652
Sosyal Bilimler, Genel66021259121621220399
Tarım Bilimleri176571855351477459
Temel Bilimler, Genel54025460060122
Uzay Bilim140211000018
Yerbilimi19013612002171
Diğer4205822592335194
TOPLAM986284112024846715071773106
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi