Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi60034202017
Bitki & Hayvan Bilimi631147619417194
Biyoloji & Biyokimya3620349051087
Çevre/Ekoloji770254744764228
Çok Disiplinli550527205811122
Ekonomi & İşletme2300234771455124
Farmakoloji & Toksikoloji1100170002030
Fizik1702131002338
İmmunoloji3013101009
Kimya296152120050105
Klinik Tıp47011831126612268
Malzeme Bilimi841231010038
Matematik1100160001028
Mikrobiyoloji500120011019
Moleküler Biyoloji & Genetik69016031210137
Mühendislik170109183371587430
Nörobilim & Davranış1800230000344
Psikiyatri0003000003
Psikoloji000113010015
Sanat & Beşeri Billimler6001522104654
Sosyal Bilimler, Genel80021429921691121445
Tarım Bilimleri203582135461479519
Temel Bilimler, Genel60026970060144
Uzay Bilim180223000025
Yerbilimi19014012002175
Diğer4506872892536209
TOPLAM1079284513455196816375853407
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi