Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi60074202021
Bitki & Hayvan Bilimi631150639417199
Biyoloji & Biyokimya37203410051089
Çevre/Ekoloji780255744764230
Çok Disiplinli550529205811124
Ekonomi & İşletme2300234771455124
Farmakoloji & Toksikoloji1100170002030
Fizik1802131002339
İmmunoloji3013101009
Kimya296155120050108
Klinik Tıp47011861226612272
Malzeme Bilimi941231010039
Matematik1100160001028
Mikrobiyoloji500120011019
Moleküler Biyoloji & Genetik71016031210139
Mühendislik171109188371587436
Nörobilim & Davranış1800250000447
Psikiyatri0004000004
Psikoloji000113010015
Sanat & Beşeri Billimler6001725104760
Sosyal Bilimler, Genel80021509921691221454
Tarım Bilimleri204582145361479520
Temel Bilimler, Genel61026970060145
Uzay Bilim180223000025
Yerbilimi19014012002175
Diğer4406942892536215
TOPLAM1087284513875256816376873466
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi