Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi700104202025
Bitki & Hayvan Bilimi661152669417207
Biyoloji & Biyokimya422040100510100
Çevre/Ekoloji810261774774243
Çok Disiplinli630533207812139
Ekonomi & İşletme2300254771465127
Farmakoloji & Toksikoloji1100180002031
Fizik1902151002342
İmmunoloji3013101009
Kimya346156120050114
Klinik Tıp54012261426712322
Malzeme Bilimi941231010039
Matematik1400190001034
Mikrobiyoloji600150011023
Moleküler Biyoloji & Genetik73016631210147
Mühendislik18510920237112109475
Nörobilim & Davranış2000270000451
Psikiyatri0007001008
Psikoloji100213020018
Sanat & Beşeri Billimler6002426115770
Sosyal Bilimler, Genel940218611122761324528
Tarım Bilimleri210582375461679552
Temel Bilimler, Genel68027680060160
Uzay Bilim230223000030
Yerbilimi20014315002182
Diğer54051223692636261
TOPLAM1186284415905597118383933837
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi