Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi50014201013
Bitki & Hayvan Bilimi611142599417185
Biyoloji & Biyokimya3420309051081
Çevre/Ekoloji720250734764218
Çok Disiplinli500326185801111
Ekonomi & İşletme2200224671445120
Farmakoloji & Toksikoloji1100160002029
Fizik1602121002336
İmmunoloji3012101008
Kimya296149120050102
Klinik Tıp48011661125612251
Malzeme Bilimi741231010037
Matematik800150001024
Mikrobiyoloji600120001019
Moleküler Biyoloji & Genetik68015631210132
Mühendislik163109176341486411
Nörobilim & Davranış1700180000338
Psikiyatri0003000003
Psikoloji000113010015
Sanat & Beşeri Billimler6001522103653
Sosyal Bilimler, Genel72021289421631122413
Tarım Bilimleri177571855351477460
Temel Bilimler, Genel57026160060132
Uzay Bilim160223000023
Yerbilimi19013612002171
Diğer4105842592335195
TOPLAM1008284112315006715271823180
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi