Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi60094202023
Bitki & Hayvan Bilimi651152639417203
Biyoloji & Biyokimya37203410051089
Çevre/Ekoloji780255744764230
Çok Disiplinli550531206811127
Ekonomi & İşletme2300254771455126
Farmakoloji & Toksikoloji1100170002030
Fizik1902131002340
İmmunoloji3013101009
Kimya296154120050107
Klinik Tıp51011961226612286
Malzeme Bilimi941231010039
Matematik1100180001030
Mikrobiyoloji600120011020
Moleküler Biyoloji & Genetik72016231210142
Mühendislik1791091903711187452
Nörobilim & Davranış1900260000449
Psikiyatri0005000005
Psikoloji000213010016
Sanat & Beşeri Billimler6002125104764
Sosyal Bilimler, Genel820216110021721323474
Tarım Bilimleri206582245361479532
Temel Bilimler, Genel62027170060148
Uzay Bilim200223000027
Yerbilimi19014012002175
Diğer47051022892636226
TOPLAM1115284414485266917377893569
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi