Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi1100124202031
Bitki & Hayvan Bilimi6811547811417225
Biyoloji & Biyokimya422041100510101
Çevre/Ekoloji860260774874248
Çok Disiplinli680534237812148
Ekonomi & İşletme2500254971566133
Farmakoloji & Toksikoloji1100180002031
Fizik2002161002344
İmmunoloji3013101009
Kimya346157120050115
Klinik Tıp55012381427712336
Malzeme Bilimi941231010039
Matematik1600210002039
Mikrobiyoloji600170011025
Moleküler Biyoloji & Genetik73016831210149
Mühendislik201109219371121010509
Nörobilim & Davranış2300350002464
Psikiyatri000100010011
Psikoloji200213030020
Sanat & Beşeri Billimler8002627115775
Sosyal Bilimler, Genel930218712023811526547
Tarım Bilimleri216482605581879585
Temel Bilimler, Genel70028090060167
Uzay Bilim240225000033
Yerbilimi20014515002184
Diğer570513440112636282
TOPLAM1241274416875947819488974050
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2021
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi