Akdeniz Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi900114202028
Bitki & Hayvan Bilimi6811536711417213
Biyoloji & Biyokimya422041100510101
Çevre/Ekoloji820261774874245
Çok Disiplinli640533227812142
Ekonomi & İşletme2500254871465130
Farmakoloji & Toksikoloji1100180002031
Fizik2002151002343
İmmunoloji3013101009
Kimya346157120050115
Klinik Tıp54012351427712332
Malzeme Bilimi941231010039
Matematik1400200001035
Mikrobiyoloji600150011023
Moleküler Biyoloji & Genetik73016831210149
Mühendislik190109207371121010486
Nörobilim & Davranış2300330002462
Psikiyatri00090010010
Psikoloji100213030019
Sanat & Beşeri Billimler8002626115774
Sosyal Bilimler, Genel940218511422771526535
Tarım Bilimleri214582505581879574
Temel Bilimler, Genel69027890060164
Uzay Bilim230225000032
Yerbilimi20014315002182
Diğer55051314092636275
TOPLAM1211284416445747518987963948
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2020
Akdeniz Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi